hello makeup room

Potrzebujesz makijażu na ślub, wesele lub sesje zdjęciową? Oddaj się w ręce profesjonalistów. Zasługujesz na to!

Jeśli poszukujesz usług profesjonalnej wizażystki we Wrocławiu, dobrze trafiłaś! Wykonujemy dokładnie taki makijaż, jaki potrzebujesz zarówno makijaż wieczorowy, makijaż ślubny jak i do makijaż do sesji zdjęciowych. Indywidualnie podchodzimy do każdej klientki, wydobywając z Ciebie naturalne piękno. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, dzięki czemu nasze makijaże są trwałe i bezpieczne.

“Everything you can imagine is real”

 Pablo Picasso

Nasza Oferta

makijaż ślubny

Ta wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy!  Nie martw się makijażem w dniu ślub. Bez względu na to czy wolisz klasyczne smoky eyes czy delikatne podkreślenie urody Twój makijaż będzie indywidualnie dobrany do Twojej urody, a także osobowości. Każda Panna Młoda stanowi dla nas wyzwanie.

W sprzedaży również pakiety ślubne z dojazdem do klientki. 

Makijaż okolicznościowy

Zapraszamy na makijaże okolicznościowe we Wrocławiu. Jeśli potrzebujesz makijażu na wesele, bal, studniówkę czy inną okoliczność trafiłaś w dobre miejsce. To właśnie dzięki makijażowi w Hello Makeup Room będziesz wyglądać jak milion dolarów.

W cenę makijażu wliczone są kępki rzęs. 

Czas wykonania makijażu to ok. 1,5 h. 

Makijaż do sesji zdjęciowych

Makijaże do sesji zdjęciowych to specyficzny rodzaj makijażu wymagający odpowiednich umiejętności i doświadczenia. My je mamy, dlatego bez względu na to czy potrzebujesz makijażu na okładkę magazynu czy sesje rodzinną skontaktuj się z nami.

Wieczory panieńskie

Jesteś świadkową i nie masz pomysłu na wieczór panieński? Sprawdź naszą ofertę, dzięki czemu Twoja Panna Młoda poczuje się wyjątkowo.

MAKIJAŻE WYKONUJĄ:

Aleksandra Głuch
Wizażystka Hello Beauty Makeup Room & Academy

Jestem dyplomowaną wizażystką, kolorystką, a także instruktorem wizażu.

Od 9 lat pracuję z klientkami indywidualnymi, przy sesjach zdjęciowych oraz kampaniach reklamowych.

4 lata temu założyłam Hello Beauty Academy by uczyć młodych wizażystów zawodu w sposób bardzo praktyczny, ale nie zatracając przy tym pięknej, artystycznej strony wizażu.

Dbam o to by moi kursanci zdobyli solidne podstawy tak by po zakończeniu kursów mogli rozpocząć swoją działalność. Oprócz nauki makijażu duży nacisk kładę na przekazywanie wiedzy z zakresu obsługi klienta oraz marketingu, co jest niezbędne w późniejszej pracy każdego wizażysty.

 

NAJWIĘKSZY SUKCES  finalistka konkursu Artysta Roku 2016 organizowanego przez magazyn Make up Trendy

REALIZACJE

IMG_3914
Facetune 59
ola1
DSC_8515