wieczór panieński

Szukasz pomysłu na wieczór panieński we Wrocławiu? Kurs makijażu to niesamowita okazja na spędzenie miło czasu i zrobienie się na bóstwo przed dalszym ciągiem imprezy. Zapraszamy do Hello Beauty Makeup Room & Academy na niezapomniane spotkanie z makijażem.

Idealny wieczór panieński we Wrocławiu

Hello Beauty mówi… Hello Bride! Przychodzimy do Was z ofertą wieczorów panieńskich, na których zdradzimy Wam triki makijażowe, zapewnimy świetną zabawę, a przy okazji przygotujemy Was na ten wyjątkowy, niezapomniany wieczór. 
 
Jesteś świadkową i zastanawiasz się jaki jest idealny wieczór panieński? To taki, który sprawia, że na twarzy Panny Młodej pojawia się uśmiech i iskierka w oku! To taki dzięki, któremu jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie i stworzycie prawdziwy TEAM BRIDE.
 
Droga świadkowo! Zaskocz swoją Pannę Młodą i zorganizuj jej wyjątkowy czas, w ten wyjątkowy wieczór panieński.

 

Wieczór panieński Wrocław

✨Program Hello Bride'owej imprezy✨

Wieczór panieński we Wrocławiu

Hello Bride

Pakiet idealny jako rozpoczęcie wieczoru panieńskiego. Proponujemy pokaz makijażu, a w roli głównej piękna Panna Młoda.

W trakcie wykonywania makijażu zdradzamy tricki, polecamy warte uwagi produkty, dyskutujemy i rozluźniamy atmosferę lampką musujacego wina!

Na spotkaniu wszystkie uczestniczki otrzymują dużą dawkę wiedzy i rozrywki, a Panna Młoda dodatkowo olśniewający makijaż.

Hello Bride Luxury

Profesjonalne warsztaty makijażu z całym bride team’em.

Podczas wieczoru panieńskiego każda z dziewczyn uczy się i wykonuje makijaż wieczorowy pod okiem doświadczonej makijażystki. Możemy również stworzyć warsztaty tematyczne w zależności od charakteru Waszej imprezy (makijaż na czerwony dywan, makijaż smoky eye, cateye, pin up itd.)

Podczas 3h spotkania nauczymy się każdego elementu makijażu, który będzie tłumaczony i indywidualnie pokazany. Wspólnie zrobimy przegląd kosmetyczek, a każda z Was otrzyma porady odnośnie produktów idealnych dla niej.

Dzięki warsztatom, każda z Was będzie gotowa na dalszą część wieczoru!

Kurs makijażu we Wrocławiu

* współpracujemy również z fotografami (może sesja zdjęciowa podczas warsztatów makijażu?), florystami (wianki dla każdej z uczestniczek to super pomysł!) i cukiernikami (personalizowane babeczki idealne na wieczór panieński). Zgłoś się do nas i nie martw się idealną oprawą naszych warsztatów! (Opcja dodatkowo płatna)

hello bride

400 zł + 40/os

Max. 10 osób

Pokaz makijażu na Pannie Młodej

Tricki i porady dla wszystkich Pań

Lampka wina musującego

2h

hello bride LUXURY

200 zł/OS

Max. 10 osób (min. 5 os)

Warsztaty makijażu wieczorowego lub tematycznego

Każda kursantka wykonuje makijaż na sobie

Triki, porady i analiza kosmetyczek dla wszystkich Pań

3-3.5h

Potrzebujesz prezentu z okazji wieczoru panieńskiego? Zapytaj o nasze vouchery.