Akademia makijażu Hello Beauty

Roczna szkoła makijażu dla początkujących Nasz 9-miesięczny kurs wizażu nauczy Cię od zera, wszystkiego co niezbędne w pracy wizażystki!

To Twoja droga do profesjonalnego wizażysty

Czym się wyróżniamy w porównaniu do innej szkoły wizażu?

Źródło wiedzy jak zarabiać na wykonywaniu makijażu​

Na naszym kursie nauczysz się jak założyć firmę, zdobyć i utrzymać klientki oraz jak promować swoje usługi w Internecie. Dzięki temu będziesz mogła zacząć zarabiać na swojej pasji.

Autorskie techniki makijażu​

Uczymy najnowszych i autorskich technik makijażu najbardziej pożądanych przez klientki, jednocześnie poświęcając dużo uwagi na silne podstawy. Staramy się pomóc w odkryciu własnego stylu i pracować nad jego rozwojem.

Bardzo małe, kameralne grupy

Prowadzimy Akademię w małych, 8 osobowych grupach dzięki czemu przebieg nauki jest bardziej efektywny. Prowadzący na bieżąco jest jest w stanie monitorować i kontrolować postępy w nauce kursanta.

Profesjonalne kosmetyki i pędzle do pracy

Podczas kursu wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki, dokładnie takie których używamy na co dzień w pracy z klientką. Dzięki temu kursanci mogą poznać najbardziej popularne produkty i nauczyć się na nich pracować.

Profesjonalne stanowisko pracy

Każdy kursant ma do dyspozycji indywidualne stanowisko pracy wyposażone w lustro z odpowiednim oświetleniem, toaletkę oraz regulowany hoker. Przy każdym stanowisku znajdują się potrzebne narzędzia, produkty jednorazowe oraz środki do dezynfekcji.

Praca z modelką, nie w parach

Na zajęcia zapraszamy modelki, dzięki czemu maksymalny czas wykorzystywany jest na praktykę. Kursantki nie tracą czasu ani energii na bycie modelkami dla innych kursantek.

Zdjęcia do portfolio

Po każdych zajęciach otrzymujesz zdjęcia, które zbudują Twoje portfolio i mogą być wykorzystane w Twoich social mediach.

108 godzin i 18 zjazdów

Podczas 9 miesięcznej nauki wykonasz 17 różnych makijaży. Wyeliminowaliśmy zbędne „zapychacze materiału” i od początku kursu stawiamy na praktykę, nie zapominając o solidnych podstawach.

Kurs zakończony certyfikatem

Każda kursantka po wykonaniu makijażu do sesji zdjęciowej oraz uczestnictwie we wszystkich zajęciach praktycznych otrzymuje imienny certyfikat z wyszczególnioną liczbą godzin oraz programem kursu.

Profesjonalna sesja zdjęciowa beauty

Na koniec kursu weźmiesz udział w sesji zdjęciowej beauty. Otrzymasz profesjonalne zdjęcia swojego makijażu na start Twojej nowej kariery.

Zadania domowe i inne formy rozwoju

Jesteśmy w stałym kontakcie z kursantami zachęcając do rozwoju również pomiędzy zjazdami. Nasze zadania domowe pozwolą Ci poszerzyć horyzonty i ugruntować wiedzę. Kursanci mogą wziąć udział również w dodatkowej sesji zdjęciowej.

Dodatkowe zajęcia dla kursantów

Raz w miesiącu organizujemy dodatkowe zajęcia praktyczne „do(more)makeup”, w których jako nasza kursantka możesz uczestniczyć za darmo 3 razy podczas trwania kursu.

Nasza roczna szkoła makijażu nauczy cię jak:

 •  zachować higienę w pracy wizażysty,
 •  założyć swoją firmę,
 •  prowadzić #makeupmarketing swojej firmy,
 •  prowadzić wywiad z klientką i trafić w jej gust,
 •  rozpoznać typ urody i odpowiednio dobrać makijaż,
 •  korzystać z teorii barwy, podczas projektowania makijażu,
 •  zidentyfikować problemy twarzy, oka i je korygować,
 •  radzić sobie z opadającą powieką,
 •  wykonać makijaż twarzy,
 •  zastosować technikę „idealnej skóry” (ukrywanie niedoskonałości,  radzenie sobie ze skórą suchą/przetłuszczającą)
 •  wykonturować twarz na mokro, na sucho i z wykorzystaniem strobingu,
 •  wykonać makijaż oka zgodnie z jego kształtem,
 •  pracować z cieniami do powiek, pigmentami i matami,
 • wykonać makijaż brwi różnymi technikami w zależności od urody klientki, 
 • wykonać makijaż kobiecie dojrzałej,
 • wykonać idealna kreskę,
 • przykleić kępki/rzęsy na pasku różnymi technikami,
 • wykorzystywać techniki rozświetlania ciała,
 • utrwalić makijaż bez efektu maski,
 • śledzić trendy i je wykorzystywać podczas swojej pracy,
 • pracować z fotografem na sesji zdjęciowej,
 • i wiele innych.

PROGRAM

 1. Zajęcia teoretyczne
 2. Makijaż basic
 3. Makijaż skóry z niedoskonałościami 
 4. Makijaż francuski
 5. Makijaż smokyeye
 6. Makijaż dla oka z opadającą powieką
 7. Makijaż spotlight w stylu Kim Kardashian
 8. Makijaż ślubny 1 
 9. Makijaż ślubny 2
 10. Makijaż dopasowany do klientki – TRENING
 11. Makijaż liftingujący kobiety dojrzałej
 12. Makijaż kontrastowy
 13. Makijaż cat eye
 14. Makijaż foxy eye
 15. Makijaż użytkowy cutcrease
 16. Makijaż half cutcrease
 17. Makijaż graficzny
 18. Makijaż do sesji zdjęciowej i profesjonalna sesja zdjęciowa

** Program zajęć może ulec zmianie. 

TERMINY I KOSZTY

 

Ruszyły zapisy do Akademi 2024 / 2025!

KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ HARMONOGRAM KURSU –  październik 2024 – czerwiec 2025 – grupa weekendowa 1 (brak miejsc) i grupa popołudniowa (zapisy trwają)

KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ HARMONOGRAM KURSU – listopad 2024 – lipiec 2025 – grupa weekendowa 2 (zapisy trwają) 

Kurs odbywa się w systemie dwóch zjazdów w miesiącu w grupie:

 • popołudniowej – poniedziałek – wtorek godz. 15:00-21:00 

Kurs jest płatny w 9 ratach po 800 zł miesięcznie.

Brak dodatkowych kosztów za wpisowe, certyfikat i zajęcia dodatkowe dla kursantów.

 • weekendowej premium –  sobota, niedziela – godz. 10:00 – 16:00 – brak miejsce 
Kurs jest płatny w 9 ratach po 900 zł miesięcznie.

DODATKOWA GRUPA W WEEKEND – TRWAJĄ ZAPISY 

 
 
 Brak dodatkowych kosztów za wpisowe, certyfikat i zajęcia dodatkowe dla kursantów

*W przypadku niezebrania odpowiedniej ilości osób w grupie organizator zastrzega prawo do odwołania kursu.

**Cena obejmuje 2 zdjęcia beauty po pełnym retuszu.

***W dniu zapisu podpisywana jest umowa i pobierany jest zadatek. 

OPINIE KURSANTÓW

MARTYNA

Zdecydowanie polecam szkolenie w Hello Beauty Makeup Room&Academy. Wszystko czego potrzebowałam, żeby zacząć pracę z klientką, Ola i Karol z wielkim talentem i profesjonalizmem. Na pewno tu wrócę na inne kursy

MILENA

Wczoraj zakończyłam 5 dniowe warsztaty, i zamiast być zadowolona, to jestem smutna, że to już koniec mojej przygody w tym niesamowitym miejscu! Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę i możliwość ćwiczenia moich umiejętności w świetnych warunkach, cudownej atmosferze i na porządnych produktach kosmetycznych. Już tęsknie!

JOANNA

Szkolenie w Hello Beauty Makeup Room & Academy to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, świetne techniki, cudowna atmosfera. Ola cierpliwie wszystko tłumaczy i wyjaśnia krok po kroku. Miejsce ludzi z pasją! Jeżeli ktoś się zastanawia nad szkoleniem to polecam z całego serca

MAKIJAŻE KURSANTÓW

MAKIJAŻE KURSANTEK Z SESJI BEAUTY KOŃCZĄCEJ AKADEMIĘ

MAKIJAŻE KURSANTEK Z SESJI ŚLUBNEJ DODATKOWEJ

Szkoła makijażu we Wrocławiu

Nowoczesna szkoła makijażu w centrum Wrocławia, gdzie stworzyliśmy dla Ciebie najlepsze warunki do nauki profesjonalnego wizażu. Jesteśmy młodym, zgranym teamem, który w świetnej atmosferze i w warunkach sprzyjających twórczej pracy przekaże Ci wiedzę niezbędną do rozpoczęcia lub rozwoju Twojej makijażowej kariery.

Zajęcia prowadzą

Nazywam się Aleksandra Głuch i jestem założycielką Hello Beauty Makeup Room & Academy. Zajmuję się szkoleniem młodych makijażystów w zawodzie wizażysty, a także współpracuje z klientkami indywidualnymi, podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. W szkole dzielę się wiedzą z zakresu makijażu użytkowego, a także artystycznego, który rozwija warsztat i wyobraźnię moich kursantów.

Dodatkowo interesuję się (#makeup) marketingiem i swoją biznesową wiedzą dzielę się z moimi kursantami, dzięki czemu prężnie działają w branży wizażowej.

Mój NAJWIĘKSZY SUKCES? Jestem finalistką konkursu Artysta Roku 2016 organizowanego przez magazyn Make up Trendy, a także liczne PUBLIKACJE (Makeup Trendy – E-makijaż – ELEGANT Magazine – MESS Magazine – HUF Magazine – Period – Panna Młoda). 

 

 

Nazywam się Ula Pogłud. Makijażem zajmuję się od 7 lat.  Wykonuję makijaże okolicznościowe, sesyjne, ślubne oraz prowadzę szkolenia dla początkujących wizażystów, zarażając ich swoją pasją, podejściem do klienta oraz dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Od zawsze byłam duszą artystyczną. Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych, jednak zamiast malować obrazy zaczęłam malować twarze. Makijaż stał się moją największą pasją, bez której nie wyobrażam sobie już swojego życia. Współpracowałam z fotografami, przy sesjach zdjęciowych oraz projektach artystycznych beauty. Aby nabrać przydatnej wiedzy w zawodzie wizażysty ukończyłam także studia na kierunku Kosmetologii. Posiadam szeroką wiedzę na temat pielęgnacji skóry, edukuje swoje klientki i kursantki, że dobrze przygotowana skóra pod makijaż to najlepsza baza. 

W swojej pracy najbardziej kocham patrzeć na zadowolenie i uśmiech swoich klientek, dodaję im pewności siebie. Jestem specjalistką od brwi, przykładam do nich dużą uwagę podczas makijażu, wykonuję upiększające, użytkowe oraz szalone kolorowe looki, dzięki którym mogę się „wyżyć”. Jako artystka poprzez makijaż wyrażam siebie i swoje emocje. Uważam, że sukces to przede wszystkim ciężka praca i tego uczę moje kursantki. 

Najczęstsze pytania

Co jest mi potrzebne na zajęcia?

Oprócz dobrego humoru, na zajęcia kursantki powinny mieć swoją modelkę (nie dotyczy pierwszych zajęć, które są teoretyczne). Po zapisie każda kursantka otrzyma informację gdzie i jakich modelek szukać. W sytuacjach awaryjnych pomagamy znaleźć odpowiednią osobę. 

W jaki sposób zapisać się do Akademii?

Prosimy o kontakt mailowy hello@hbmakeup.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. W celu zapisu pobieramy zadatek w wysokości 750 zł lub 850 zł (w zależności od grupy). Zadatek jest pobierany na poczet OSTATNIEGO miesiąca zajęć tj. czerwca 2023.  Nie ma dodatkowych opłat typu wpisowe czy opłata za certyfikat.

Jak wyglądają zajęcia?

Pierwsze zajęcia to zajęcia teoretyczne, gdzie omawiane tematy podzielone zostały na trzy 2h bloki tematyczne. Każdy kolejny dzień zajęć rozpoczyna się od pokazu makijażu, który trwa ok. 3h. Następnie kursanci pracują na modelkach wykonując swój makijaż. Ostatnie zajęcia to sesja zdjęciowa. W tym dniu kursanci wykonują samodzielnie makijaż na modelce i przygotowują ją do zdjęć.

Czy otrzymam certyfikat?

Tak, certyfikat otrzymują osoby, które ukończyły całą Akademię Hello Beauty tj. uczestniczyły we wszystkich zajęciach praktycznych i wykonały odpowiednią liczbę makijaży i innych zadań domowych.