Hello Day Makeup

Kurs makijażu dla siebie Szkolenie z makijażu dziennego pod okiem profesjonalnej wizażystki

Nauczymy Cię prostych i skutecznych technik zawodowych wizażystek, dzięki czemu będziesz wyglądać olśniewająco każdego dnia!

Perfekcyjny codzienny makijaż dla każdej kobiety!

Wiedza i umiejętności, które wyniesiesz z kursu makijażu na własne potrzeby:

Nasz jednodniowy kurs makijażu na własne potrzeby, to propozycja dla kobiet, które chcą dowiedzieć się jak zrobić perfekcyjny makijaż na co dzień. Do wykonania  trwałego i naturalnego makeupu nie wystarczy podkład, tusz do rzęs i lustro w łazience.

Kobiety nie zawsze mają świadomość jakie kolory są dla nich odpowiednie, jakie im pasują i jakim są typem urody. Często borykają się z różnymi niedoskonałościami, jak pękające naczynka czy wypryski. Dobry makijaż ukryje je, jednocześnie podkreślając atuty ich urody w naturalny sposób.

Na warsztatach wizażu udowadniam również, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa i jeśli tylko zna podstawowe zasady makijażu, jest w stanie sama to piękno podkreślić.

Na szkolenie z makijażu dziennego każda kursantka przynosi swoją kosmetyczkę i wspólnie analizujemy, co się w niej znajduje, co jest odpowiednie, a z czym lepiej się pożegnać. Dzięki tak uzyskanej wiedzy już nigdy nie wydasz pieniędzy na coś, czego nie powinnaś stosować.

Podpowiemy Ci jakich kosmetyków powinnaś używać i jakie kolory najlepiej podkreślą Twoją urodę. Potem sama, pod naszym okiem, wykonujesz swój makijaż. Pomożemy dobrać Ci odpowiedni podkład, podkreślić kość policzkową i nauczymy jak wymodelować oko i usta.

Dzięki zdobytym umiejętnościom, będziesz w stanie uzyskać ten sam efekt we własnym domu.

Na kursie makijażu dla siebie poznasz konkretne techniki odpowiednie dla Twojego typu urody, ale i osobowości oraz charakteru pracy zawodowej.

Pamiętaj, że prawidłowo wykonany makijaż zwiększa poczucie pewności siebie i wpływa na Twój sukces!

Indywidualne podejście

Możesz być pewna, że na warsztatach makijażu otrzymasz dokładnie taką wiedzę jaką potrzebujesz do wykonania makijażu zgodnego z Twoją urodą, osobowością i trybem życia.

lista zakupów

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną listę zakupów, zgodnie z Twoimi potrzebami oraz w planowanym budżecie. Dzięki temu już nigdy nie wydasz pieniędzy na kosmetyczne buble.

Wsparcie powarsztatowe

Wiemy, że na warsztatach makijażu uczymy się bardzo dużo nowych rzeczy, dlatego w razie pytań jesteśmy do dyspozycji za pomocą specjalnego e-maila dla naszych kursantek.

Sprawdź opinie naszych zadowolonych kursantekNAJBLIŻSZE TERMINY

PAŹDZIERNIK - kurs makijażu dziennego

7.10.2023 godz. 16:00

 

GRUDZIEŃ - kurs makijażu wieczorowego / sylwestrowego

2.12.2023 godz. 16:00 

 


Cena

Możliwość płatności ratalnej w 4, 8 lub 12 ratach za pomocą systemu PayPlus lub odroczenia płatności o 30 dni.  Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!

Kurs grupowy

350

zł/os

Kurs Basic - makijaż dzienny lub wieczorowy w zależności od tematu zajęć.

Kameralne 4 osobowe grupy

3 h

Przegląd kosmetyczek kursantek

Doradztwo w zakresie zakupów

KURS Indywidualny

700

zł 

Program dostosowany do Twoich potrzeb

3 h

Indywiudalna analiza oka i twarzy

Przegląd kosmetyczki

Indywidualna lista zakupów

Termin ustalany indywidualnie

 

*Podane ceny są cenami brutto.

Kurs makijażu z przyjaciółkami?

Jeżeli chciałabyś przyjść na kurs większą grupę zabierając ze sobą przyjaciółki lub mamę daj znam znać a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną w wycenę! Im jesteście większą grupą tym kurs będzie tańszy! 

Kurs makijażu na prezent?

Jeżeli poszukujesz oryginalnego prezentu dla swojej przyjaciółki, mamy, żony lub partnerki zapraszamy do zakupu eleganckich voucherów prezentowych! Voucher można odebrać w siedzibie szkoły, za pomocą e-maila do samodzielnego wydruku lub kurierem. Voucher ważny jest 6 miesięcy.