🚀 24 dni bezpłatnych porad od ekspertów dla wizażystów! ➡ Zapisz się na kalendarz adwentowy! ⬅

Szkoła wizażu we Wrocławiu kursy makijażu dla początkujących oraz zaawansowanych

Marzysz o karierze wizażysty? Chcesz zmienić zawód? Zapoznaj się z ofertą Hello Beauty Academy!

 

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę makijażu?

Indywidualne
podejście

Każda kursantka jest dla nas ważna! Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Masz również wpływ na program kursu!

Nowoczesne techniki makijażu

Na naszych kursach uczymy jedynie najnowocześniejszych technik makijażu zgodnych z trendami! Maksimum wiedzy, praktyki i pasji to to co nas wyróżnia!

Małe grupy lub nauka indywidualna

Wiemy, że efektywna nauka to nauka indywidualna lub w małych grupach, dzięki czemu prowadzący może skupić się w 100% na Twoich potrzebach. Nasze grupy są maksymalnie 8 osobowe.

Profesjonalne stanowisko pracy

Najlepiej uczyć się w komfortowych warunkach! Każde stanowisko wyposażone jest w profesjonalne lustro z oświetleniem oraz regulowany hoker.

Praca
na modelkach

Szanujemy czas i energię naszych kursantów, dlatego na naszych kursach makijażu pracujemy na modelkach, a nie w parach między sobą.

Możliwość płatności ratalnej

Za wszystkie nasze kursy makijażu możesz zapłacić w 4,6 lub 12 wygodnych ratach w systemie PayPlus. 

Akademia makijażu Hello Beauty to 9 miesięczny system nauki dla początkujących wizażystów. Małe grupy warsztatowe (zawsze tylko do 8 osób w grupie) i autorski program pozwala na najlepsze przygotowanie do zawodu! Ucz się z nami i spełnij marzenia o zostaniu wizażystką!

ZAPISY PAŹDZIERNIK 2024 / CZERWIEC 2025 RUSZYŁY!!

Marzysz o karierze wizażysty? Jeśli tylko masz pasję do makijażu zapraszamy! Krótka forma kursu pozwala na poznanie najważniejszych technik i podstaw makijażu, a także odświeżyć swoją wiedzę. 

Jeżeli jesteś zmotywowana, od dawna interesujesz się makijażem, ale masz mało czasu lub prowadzisz gabinet kosmetyczny i chcesz poszerzyć swoją ofertę – zapraszamy!

 

Next Level Pro Makeup to kurs makijażu dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych wizażystów, którzy chcą przenieść swój warsztat na wyższy poziom! 

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Jest to idealna kontynuacja nauki po naszych kursach Hello Pro Makeup Basic.

A może wolisz uczyć się indywidualnie? Dostosujemy program pod Twoje potrzeby zarówno jeśli chcesz się nauczyć makijażu od podstaw, wrócić do zawodu po latach przerwy lub tylko podszkolić wybrane techniki.

Każda z nas może nauczyć się sztuki makijażu! Dzięki naszym kursom makijażu na własne potrzeby udoskonalisz swój codzienny makijaż, nie będziesz gubić się w gąszczu kosmetyków i zwiększysz pewność siebie! 

 

Co o naszych kursach makijażu mówią uczestnicy?

Hello Makeup Room & Academy to wyjątkowe miejsce zrzeszające ciekawych ludzi z pasją. Szkolenie przerosło moje oczekiwania, nie sądziłam, że w ciągu pięciu dni można nauczyć się tak wiele. Gorąco polecam!

 

Bardzo polecam Hello Beauty Makeup Room & Academy !!! Jestem mega zadowolona, mnóstwo rzeczy się nauczyłam. Jeśli ktoś nie wierzy ze może ogarnąć w 5 dni tyle wiedzy i do tego nauczyć się podstaw wizażu, po których można zacząć prace w tej branży, to po kursie w Hello Beauty zmieni zdanie 😃 poza tym świetni edukatorzy i atmosfera 😊 Polecam !

Jesteś zainteresowana kursem wizażu?

Prosimy o kontakt na adres e-mail lub przez formularz dostępny na stronie kontaktu.