🚀 24 dni bezpłatnych porad od ekspertów dla wizażystów! ➡ Zapisz się na kalendarz adwentowy! ⬅

Szkoła wizażu we Wrocławiu kursy makijażu dla początkujących oraz zaawansowanych

Marzysz o karierze wizażysty? Chcesz zmienić zawód? Zapoznaj się z ofertą Hello Beauty Academy!

 

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę makijażu?

Indywidualne
podejście

Każda kursantka jest dla nas ważna! Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Masz również wpływ na program kursu!

Nowoczesne techniki makijażu

Na naszych kursach uczymy jedynie najnowocześniejszych technik makijażu zgodnych z trendami! Maksimum wiedzy, praktyki i pasji to to co nas wyróżnia!

Małe grupy lub nauka indywidualna

Wiemy, że efektywna nauka to nauka indywidualna lub w małych grupach, dzięki czemu prowadzący może skupić się w 100% na Twoich potrzebach. Nasze grupy są maksymalnie 8 osobowe.

Profesjonalne stanowisko pracy

Najlepiej uczyć się w komfortowych warunkach! Każde stanowisko wyposażone jest w profesjonalne lustro z oświetleniem oraz regulowany hoker.

Praca
na modelkach

Szanujemy czas i energię naszych kursantów, dlatego na naszych kursach makijażu pracujemy na modelkach, a nie w parach między sobą.

Możliwość płatności ratalnej

Za wszystkie nasze kursy makijażu możesz zapłacić w 4,6 lub 12 wygodnych ratach w systemie PayPlus. 

Akademia makijażu Hello Beauty to 9 miesięczny system nauki dla początkujących wizażystów. Małe grupy warsztatowe (zawsze tylko do 8 osób w grupie) i autorski program pozwala na najlepsze przygotowanie do zawodu! Ucz się z nami i spełnij marzenia o zostaniu wizażystką!

Kolejna Roczna Akademia rozpocznie się w październiku 2022. Zapraszamy do zapisów.

Marzysz o karierze wizażysty? Jeśli tylko masz pasję do makijażu zapraszamy! Krótka forma kursu pozwala na poznanie najważniejszych technik i podstaw makijażu, a także odświeżyć swoją wiedzę. 

Jeżeli jesteś zmotywowana, od dawna interesujesz się makijażem, ale masz mało czasu lub prowadzisz gabinet kosmetyczny i chcesz poszerzyć swoją ofertę – zapraszamy!

 

Next Level Pro Makeup to 4 miesieczny kurs makijażu dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych wizażystów, którzy chcą przenieść swój warsztat na wyższy poziom! 

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Jest to idealna kontynuacja nauki po naszych kursach Hello Pro Makeup Basic.

Kurs Brow Specialist to kurs stylizacji i laminacji brwi, najmodniejszej usługi ostatnich lat. 

Dołącz nową usługę do swojej oferty i zyskaj dodatkowe klientki. 

U nas nauczysz się pięknych, naturalnych stylizacji dobranych do każdej klientki. 

 

A może wolisz uczyć się indywidualnie? Dostosujemy program pod Twoje potrzeby zarówno jeśli chcesz się nauczyć makijażu od podstaw, wrócić do zawodu po latach przerwy lub tylko podszkolić wybrane techniki.

Każda z nas może nauczyć się sztuki makijażu! Dzięki naszym kursom makijażu na własne potrzeby udoskonalisz swój codzienny makijaż, nie będziesz gubić się w gąszczu kosmetyków i zwiększysz pewność siebie! 

 

Co o naszych kursach makijażu mówią uczestnicy?

Hello Makeup Room & Academy to wyjątkowe miejsce zrzeszające ciekawych ludzi z pasją. Szkolenie przerosło moje oczekiwania, nie sądziłam, że w ciągu pięciu dni można nauczyć się tak wiele. Gorąco polecam!

 

Bardzo polecam Hello Beauty Makeup Room & Academy !!! Jestem mega zadowolona, mnóstwo rzeczy się nauczyłam. Jeśli ktoś nie wierzy ze może ogarnąć w 5 dni tyle wiedzy i do tego nauczyć się podstaw wizażu, po których można zacząć prace w tej branży, to po kursie w Hello Beauty zmieni zdanie 😃 poza tym świetni edukatorzy i atmosfera 😊 Polecam !

Jesteś zainteresowana kursem wizażu?

Prosimy o kontakt na adres e-mail lub przez formularz dostępny na stronie kontaktu.