🚀 24 dni bezpłatnych porad od ekspertów dla wizażystów! ➡ Zapisz się na kalendarz adwentowy! ⬅

Podstawowe podkłady do kufra + kolory!

Pytania o podkłady do kufra wizażystki pojawiają podczas każdych Q&A na Instagramie oraz na każdym kursie makijażu, który prowadzę. Jest to zrozumiałe, bo to właśnie podkład daje nam iluzję idealnej skóry i czystości w makijażu. Dzisiaj dostaniesz ode mnie rekomendację podkładów, które według mnie powinny znaleźć się w Twoim kufrze. Podkłady, które tu znajdziesz nie są przypadkowo wybrane. Dobieram je tak abyś mogła je ze sobą mieszać by otrzymać dobraną do klientki konsystencję oraz kolor. 

Poniżej znajdziesz podkłady MUST HAVE  zarówno ze średniej jak i wyższej półki.

1. Estee Lauder Double Wear kolory: 2N1, 3W1

Jeśli masz większy budżet kolejne kolory do kupienia to: 1N1 i 4N1.

Ten podkład to klasyk. Wykazuje bardzo dużą trwałość, ładnie leży na dobrze nawilżonej twarzy i wykazuje super mieszalność z innymi podkładami. Szybko zastyga i trzeba nauczyć się z nim pracować, ale dzięki mieszaniu możesz uzyskać odpowiednią konsystencję. W 90% przypadków dodaję go do makijaży okolicznościowych w różnych proporcjach, w zależności od tego jaką skórę ma klientka i jaki efekt chcę uzyskać. Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem możesz kupić pojemność 15 ml. 

2. Affect Skin Ekspert kolory 1 i 5

Podkład z Affectu jest podkładem o nawilżającej, kremowej formule i bardzo pięknie miesza się z ELDW. Może być również używany samodzielnie np. dla kobiet dojrzałych, które potrzebują większego krycia. Wybrałam kolory, dzięki którym uzyskasz wiele odcieni podczas mieszania. Kolor 1 przyda się także podczas pracy z DW. 

Jeśli masz większy budżet wymień na Estee Lauder Futurist kolory: 2N1, 3W lub Clinique Even Better Glow kolory: Alabaster, Bone.

3. Mac Face And Body kolory 1N, 4C

Jest to podkład o wodnej konsystencji i delikatnym stopniu krycia, ale który zastyga na twarzy. Jest odpowiedni dla osób, u których chcemy zrobić bardzo delikatny makijaż, dla osób które mają piękną, idealną skórę, dla kobiet bardzo dojrzałych (np. babcie panien młodych), dla mężczyzn do sesji zdjęciowych, a także dla osób ze skórą tłustą, ale bez niedoskonałości. . Przydaje się również do wyrównania kolorytu ciała. Jak widzisz jest to podkład specyficzny, ale w pracy wizażysty jest często wykorzystywany i warto mieć go w swoim kufrze. UWAGA: Zapraszam Cię serdecznie do mojego projektu życia :) Pierwszy w Polsce KLUB WIZAŻYSTEK startuje! Koniecznie zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowałam klikając w baner poniżej! Jako czytelniczka kalendarza dowiadujesz się o tym projekcie jako jedna z pierwszych i możesz skorzystać ze specjalnej oferty!

O Mnie

Ola Głuch

Jestem założycielką Hello Beauty Makeup Room & Academy. Zajmuję się szkoleniem początkujących wizażystów, a także współpracuję z klientkami indywidualnymi, podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. W szkole dzielę się wiedzą z zakresu makijażu użytkowego, a także artystycznego, który rozwija warsztat i wyobraźnię moich kursantów.

Poza tym interesuję się #makeup marketingiem a swoją wiedzą biznesową chętnie dzielę się z moimi kursantami.