🚀 24 dni bezpłatnych porad od ekspertów dla wizażystów! ➡ Zapisz się na kalendarz adwentowy! ⬅

O czym pisać w social mediach?

Autorem treści tego wpisu jest ekspert w dziedzinie marketingu internetowego – Darek Jasion.

Darek Jasion

Jestem autorem 3 kursów i 2 ebooków, w których uczę jak pozyskiwać klientki, budować rozpoznawalną markę osobistą i zwiększać swoje dochody w branży beauty! W moich szkoleniach wzięło udział 1046 kursantów, a z darmowej wiedzy korzysta ponad 10.000 właścicieli biznesów beauty! Pokażę Ci, jak tworzyć biznes w oparciu o to, kim autentycznie się jest!

Dziś pokażę Ci mój sprawdzony sposób, dzięki któremu nigdy więcej nie będziesz musiała zastanawiać się nad tym, co dodawać w postach!

Przygotowałem 5 sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym będziesz miała tysiące pomysłów:

1️⃣ TweakYourBiz – lista gotowców (ang.)

Niesamowicie skuteczny i prosty generator nagłówków. 

Wystarczy, że wejdziesz na stronę i wpiszesz frazę związaną z Twoją niszą (np. „makijaż”).  A w odpowiedzi otrzymasz setki pogrupowanych tematycznych nagłówków.

2️⃣ Title-Generator – kolejna lista gotowców (ang.)

Strona za pomocą której jednym kliknięciem wygenerujesz świetny nagłówek.

Znajdziesz tam ponad 700 gotowych tematów na posty.

3️⃣ Naklejka „zadaj mi pytanie”

Genialna naklejka, której możesz użyć na Instastories, aby zapytać swoją społeczność o to, z jakimi problemami (związanymi z Twoją niszą) muszą się mierzyć.

Odpowiedzi posłużą Ci, jako lista z najlepszymi tematami, jakie możesz poruszyć w swoich postach. To także świetna okazja, aby budować relacje.

Proste, prawda?

Jeśli na ten moment nie dostajesz żadnych odpowiedzi, sama możesz sobie odpowiedzieć i udostępnić na stories odpowiedzi, aby zachęcić odbiorców do zaangażowania się.

4️⃣ O co najczęściej pytają Twoje klientki?

Nic nie interesuje bardziej Twoich odbiorców niż to, co dotyczy bezpośrednio ich samych. Twoje potencjalne klientki mają jakieś wyzwania, potrzeby, obawy itd.

Wypisz minimum 30 najczęstszych pytań, które dostajesz od klientek. To 30 tematów na posty, które będą budowały Twój autorytet i pozycję eksperta w branży.

5️⃣ AnswerThePublic

Wpisz dowolną frazę związaną z Twoją niszą, a strona powie Ci, o co najczęściej pytają ludzie. Każdego dnia możesz z niej skorzystać 2 razy.

Uwaga: Przed wyszukaniem odpowiedzi upewnij się, że zaznaczyłaś odpowiedni kraj oraz język.

Gotowe pomysły na posty – Ola Głuch

A ode mnie otrzymasz 28 gotowych pomysłów na treści w SM. Pomysły możesz wykorzystać do tworzenia rolek, tiktoków, stories na IG lub postów.UWAGA: Zapraszam Cię serdecznie do mojego projektu życia :) Pierwszy w Polsce KLUB WIZAŻYSTEK startuje! Koniecznie zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowałam klikając w baner poniżej! Jako czytelniczka kalendarza dowiadujesz się o tym projekcie jako jedna z pierwszych i możesz skorzystać ze specjalnej oferty!

O Mnie

Ola Głuch

Jestem założycielką Hello Beauty Makeup Room & Academy. Zajmuję się szkoleniem początkujących wizażystów, a także współpracuję z klientkami indywidualnymi, podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. W szkole dzielę się wiedzą z zakresu makijażu użytkowego, a także artystycznego, który rozwija warsztat i wyobraźnię moich kursantów.

Poza tym interesuję się #makeup marketingiem a swoją wiedzą biznesową chętnie dzielę się z moimi kursantami.