🚀 24 dni bezpłatnych porad od ekspertów dla wizażystów! ➡ Zapisz się na kalendarz adwentowy! ⬅

MUST HAVE pędzle, które musisz mieć!

Dzisiaj mam dla Ciebie moje polecenia pędzli, które sprawdzają mi się najlepiej i po które często sięgam! Koniecznie przeczytaj ten wpis do końca, ponieważ na końcu mam dla Ciebie świąteczną niespodziankę!

1. Hulu Precision Set + Hulu p44

To naprawdę dobry komplet do wszelkiego rodzaju precyzyjnych działań jak: kreska, cutcrease, „dzióbki” w wewnętrznym kąciku itp. Bardzo przemyślane i precyzyjne kształty pozwolą na stworzenie najmodniejszych graficznych makijaży.

Hulu p44 to klasyk do kresek, który jest w moim kufrze od lat. Żaden inny pędzel nie robi kreski z taką łatwością.

2. Kozłowski C-PB51 – pędzel do podkładu i pielęgnacji.

Mogę się założyć, że nie znasz pędzli marki Kozłowski. Jest to dość niszowa i (niestety) mało popularna marka pędzli. Często korzystałam z nich jak zaczynałam swoją działalność jako wizażystka, ponieważ nie było wtedy fancy marek i wybór był dość okrojony.

Pędzle tej marki mają niezwykłą trwałość, super kształty, bardzo dobrej jakości włosie i niską cenę. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą jaką oferuje Kozłowski.

Ten pędzel do podkładu spełnia wszystkie moje wymagania: nie chłonie dużej ilości produktu, łatwo rozprowadza go na twarzy (nawet bez gąbki), włosie nie wypada podczas dezynfekcji, dobrze się wypłukuje z produktu.

3. Zoeva 227

To pędzel, który towarzyszy mi od wielu lat. Służy mi on zarówno do nakładania cieni jak i blendowania. Nie jest zbyt duży, dlatego nadaje się do większości kształtów i rodzajów oczu. Pędzle Zoevy charakteryzują się bardzo dobrą jakością i trwałością. Jeśli jednak cena jest dla Ciebie zbyt wysoka, w zestawach do oczu marki Jessup również znajdziesz identyczny kształt pędzla (również pod numerem 227).

4. Pędzle z niebieskiej serii T097 Jessup

Zestaw pędzli syntetycznych, które idealnie nadają się do nakładania i blendowania mokrych produktów: tintów, eyelinerów i pomadek. Każdy z tych pędzli wykorzystasz w swojej pracy. Do tego cena jak za tyle pędzelków jest super niska (ok. 25 zł za cały zestaw!)

5. Hulu DS15

Mały, okrągły pędzelek do blendowania. Przyda Ci się do mniejszych powiek lub miejsc, gdzie trzeba działać precyzyjnie. Jakość pędzli z serii DS jest na najwyższym poziomie i również je polecam!UWAGA: Zapraszam Cię serdecznie do mojego projektu życia :) Pierwszy w Polsce KLUB WIZAŻYSTEK startuje! Koniecznie zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowałam klikając w baner poniżej! Jako czytelniczka kalendarza dowiadujesz się o tym projekcie jako jedna z pierwszych i możesz skorzystać ze specjalnej oferty!

O Mnie

Ola Głuch

Jestem założycielką Hello Beauty Makeup Room & Academy. Zajmuję się szkoleniem początkujących wizażystów, a także współpracuję z klientkami indywidualnymi, podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. W szkole dzielę się wiedzą z zakresu makijażu użytkowego, a także artystycznego, który rozwija warsztat i wyobraźnię moich kursantów.

Poza tym interesuję się #makeup marketingiem a swoją wiedzą biznesową chętnie dzielę się z moimi kursantami.