🚀 24 dni bezpłatnych porad od ekspertów dla wizażystów! ➡ Zapisz się na kalendarz adwentowy! ⬅

Joga dla wizażystów

W niedzielę czas na jogę po ciężkim tygodniu pracy z klientkami. W naszej pracy ćwiczenia to prawdziwy gamechanger, który pozwoli Ci pracować bez bólu i bardziej wydajnie. Dzisiaj, krótką sekwencję jogi, specjalnie dla wizażystów przygotowała dla Ciebie Martyna Siwek.

Martyna jest joginką z wieloletnim doświadczeniem, która nie trzyma się jednej tradycyjnej ścieżki jogi. Swoje zajęcia określiłaby jako joga funkcjonalna, z dużą dawką aktualnej wiedzy na temat anatomii, biomechaniki i zrównoważonego treningu.

Ja ćwiczę jogę z Martyną już prawie rok i widzę ogromną poprawę w swoim funkcjonowaniu w zawodzie wizażysty. Zaprosiłam ją do projektu kalendarza adwentowego po to, abyś Ty też mogła wdrożyć takie treningi w swoje codzienne życie. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się swoim zawodem przez długie lata.UWAGA: Zapraszam Cię serdecznie do mojego projektu życia :) Pierwszy w Polsce KLUB WIZAŻYSTEK startuje! Koniecznie zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowałam klikając w baner poniżej! Jako czytelniczka kalendarza dowiadujesz się o tym projekcie jako jedna z pierwszych i możesz skorzystać ze specjalnej oferty!

O Mnie

Ola Głuch

Jestem założycielką Hello Beauty Makeup Room & Academy. Zajmuję się szkoleniem początkujących wizażystów, a także współpracuję z klientkami indywidualnymi, podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. W szkole dzielę się wiedzą z zakresu makijażu użytkowego, a także artystycznego, który rozwija warsztat i wyobraźnię moich kursantów.

Poza tym interesuję się #makeup marketingiem a swoją wiedzą biznesową chętnie dzielę się z moimi kursantami.