Dziękuję za zapisanie się!

UWAGA! WAŻNE!

Koniecznie dodaj do białej listy nasz adres email:

hello@hbmakeup.pl

Bez tego, mogą nie dotrzeć do Ciebie wszystkie wiadomości.
Zrób to w tej chwili – jeśli nie wiesz jak, instrukcję znajdziesz poniżej.

Jak dodać adres email do białej listy?

 1. Kliknij ikonę trzech kropek obok maila z potwierdzeniem zapisu na listę a następnie wybierz „Filtruj wiadomości tego typu”.

 2. Upewnij się że w polu „Od” znajduje się nasz adres email a następnie kliknij w przycisk „Utwórz filtr”. 


 3. Zaznacz opcje:
  • Nigdy nie wysyłaj do spamu
  • Zawsze oznaczaj jako ważne
  • Przypisz kategorię: Główne

 4. Kliknij w przycisk „Utwórz filtr”.
 1. Wybierz „opcje” na górze strony a następnie zakładkę „Filtry”.


 2. Kliknij w przycisk „Dodaj filtr”. Uzupełnij zaznaczone pole. „Od zawiera”: hbmakeup.pl. Następnie zaznacz opcję „Nigdy nie oznaczaj jako spam” i wybierz przycisk „Zapisz filtr”.


 3. Wróć do listy wiadomości. Zaznacz otrzymaną wiadomość a następnie kliknij przycisk „przenieś do” i wybierz: „Odebrane”. Jeśli nie widzisz opcji „Odebrane”, tzn. że wiadomość już znajduje się w głównej skrzynce.
 1. Kliknij w nazwę swojego konta, następnie wybierz „Opcje” oraz zakładkę „Filtry”. Kliknij przycisk „Dodaj filtr”.


 2. Uzupełnij zaznaczone pole. „Od zawiera”: hbmakeup.pl. Następnie zaznacz opcję „Nigdy nie oznaczaj jako spam” i wybierz przycisk „Zapisz filtr”.


 3. Wróć do listy wiadomości. Zaznacz otrzymaną wiadomość a następnie kliknij przycisk „przenieś do” i wybierz: „Odebrane”. Jeśli nie widzisz opcji „Odebrane”, tzn. że wiadomość już znajduje się w głównej skrzynce. Możesz też po prostu przeciągnąć wiadomość do skrzynki „Odebrane”.
 1. Otwórz otrzymaną wiadomość. Kliknij przycisk „Więcej” a następnie wybierz opcję „Oznacz jako zaufanego nadawcę”.


 2. Przejdź do ustawień wybierając opcję z menu po lewej stronie.


 3. Przejdź do sekcji „Reguły i przekierowania” a następnie wybierz zakładkę „Reguły wiadomości”. Kliknij w przycisk „Dodaj regułę” w prawym dolnym rogu.
 4. Uzupełnij pole „Pole Od zawiera” tekstem: hbmakeup.pl oraz wybierz „Odebrane” jako „Folder docelowy”. Kliknij w przycisk „Zapisz i zamknij”.

 

 1. Kliknij w ikonę ustawień w prawym dolnym rogu, a następnie wybierz „Główne ustawienia”.


 2. Przejdź do zakładki „Antyspam” a następnie w sekcji „Prywatny filtr antyspamowy” w grupie „Zaufane” wpisz „hello@hbmakeup.pl” i kliknij przycisk „Dodaj”.


 3. Przejdź do zakładki „Filtry” a następnie wybierz przycisk „Dodaj nowy filtr”. Uzupełnij pola zgodnie z poniższym rysunkiem:


 4. Przewiń ekran niżej do sekcji „Akcje” i wypełnij zaznaczone opcje zgodnie z poniższym rysunkiem. Kliknij przycisk „Zapisz”.