100% darmowe szkolenie online

Jak zostać wizażystką ślubną?

Szkolenie wideo • Natychmiastowy dostęp

dni
godzin
minut
sekund

Ola Głuch – instruktorka makijażu, wizażystka z 8 letnim doświadczeniem. Założycielka Hello Beauty Academy. 

Ponad 400 wyszkolonych kursantów. 

Tysiące pomalowanych klientek. 

Nauczę Cię jak zdobywać klientki i zarabiać na swojej pasji! 

Na tym bezpłatnym szkoleniu online dowiesz się:

  • Co zrobić by rozpocząć pracę jako wizażystka? Jeśli zaczynasz od zera powiem Ci czy lepiej uczyć się samemu czy wybrać kurs. Jak wybrać szkołę makijażu i czy lepiej zdecydować się na szybki kurs czy roczną szkołę.
  • Na jakie makijaże warto postawić na początek? Przedstawię Ci makijaże, których warto się nauczyć, by zdobyć pierwsze klientki. Pomalowałam dziesiątki panien młodych i dokładnie wiem czego oczekują i jakie są ich ulubione makijaże. 
  • Jak zbudować portfolio? Podpowiem Ci, gdzie szukać modelek, jak wybierać stylizację oraz jak wykonać świetne zdjęcia. To wszystko sprawia, że klientki wybierają właśnie Ciebie!
  • Jak stworzyć usługę makijażu ślubnego premium? Dzięki temu będziesz mogła zarabiać więcej na usłudze makijażu ślubnego!
  • Jak obsługiwać klientkę ślubną? Poznasz 3 filary idealnej obsługi klientki ślubnej. Pozwoli Ci to zdobyć pozytywne opinie i wiele nowych klientek za darmo, z SAMYCH POLECEŃ.
  • Jak zorganizować wyjazd do klientki w dniu ślubu? Wszystko o czym musisz pamiętać gdy malujesz pannę młodą w miejscu przyjęcia weselnego.

Ważne! Zapisz się nawet jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć w szkoleniu na żywo.
Otrzymasz wtedy ode mnie nagranie ze spotkania.

Na jaki adres wysłać link do szkolenia?

Ważne! Po zapisaniu KONIECZNIE otwórz swoją skrzynkę i potwierdź swój adres email! Bez tego nie będę mogła wysyłać Ci linka do nagrania. Sprawdź folder SPAM, OFERTY oraz NEWSLETTERY.

Formularz się nie wyświetla? Spróbuj wyłączyć wtyczkę do blokowania reklam a następnie odświeżyć stronę.

©2023 hbmakeup.pl